Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Отопластика (пластика вух), ціни 2022-2023 в Києві та обл. (Чабани)

Отопластика (пластика вух) в Києві та області (Чабани)

Швидко вирішити розповсюджену проблему капловухості дозволяє отопластика (пластика вух) в Києві та області (Чабани). Операція проводиться фахівцями медцентру «Унімедікал» з повним дотриманням чинних протоколів. Кожному пацієнту гарантується інфекційна безпека та отримання бажаного результату. Такою послугою можуть скористуватися, як дорослі, так і діти віком від 6 років. Безпечна операція дозволяє скорегувати не лише вроджені, а й набуті дефекти вушних раковин, позбавитись комплексів.

отопластика

Отопластика (пластика вух) в Києві та області (Чабани): ціни 2022-2023

Усі ціни на пластичну хірургію

ПослугаВартість
Отопластика первинна, 1 вухо14 000
Отопластика первинна  2 вуха 2 кат.26 000
Пластика мочки вуха7 000

Ефективне вирішення естетичних та медичних проблем

Пацієнти клініки «Унімедікал» в Чабанах можуть звернутися з наступними проблемами:

Спеціалісти медцентру допоможуть усунути вроджені естетичні проблеми, а також подолати наслідки травм.

Показання для проведення отопластики

Протипоказання

Не кожному пацієнту дозволено проводити отопластику. Для цього існують загальні та специфічні причини. Вони визначаються під час попереднього обстеження у лікаря.

До загальних протипоказань відносять:

Також до загальних протипоказань відносять вік пацієнта до 6 років.

Окремо вирізняють специфічні протипоказання: наявність запальних процесів верхньої та нижньої щелепи, хвороба Рейно, запалення вуха (хронічне або в гострій формі), ендартеріїт (нейрогенне захворювання). За таких умов забороняється проведення естетичної корекції.

Як проходить операція по корекції вух в клініці «Унімедікал» в Чабанах

В естетичній медицині вирізняють два види отопластики:

В першому випадку відбувається усунення зовнішніх дефектів. На саму процедуру відводиться від 30 хвилин до 2 годин. В другому – виконується відновлення (повне або часткове) форми вушної раковини з використання трансплантантів. Процедура більш складна, складається з декількох етапів формування та завершується естетичною корекцією.

Підготовка

Підготовка пацієнта є обов`язковим етапом проведення будь-якої операції в клініці «Унімедікал». Перед хірургічної корекцією вух пацієнт повинен:

Також лікар може призначити інші методи діагностики, орієнтуючись на загальний стан здоров`я пацієнта. Але жорстких обмежень до пацієнтів, що бажають зробити отопластику (пластику вух) в Києві, не виставляється.

Загальні рекомендації: за добу до проведення операції забороняється вживання алкоголю, гормональних препаратів та засобів, що містять аспірин (ацетилсаліцилову кислоту).

Порядок проведення операції

Отопластика проводиться під місцевою або загальною анестезією, що залежить від складності операції.

Спочатку хірург робить розмітку на вусі. Таким чином лікар помічає зони відсічення або корегування.

Потім працює з задньою поверхнею вушної раковини. Саме в цій зоні робиться хірургічний розріз, через який лікар отримує доступ до хряща. Таким чином відбувається корекція капловухості, асиметрії, надання правильної форми недорозвиненому вигину хряща. Через розріз хірург підтягує шкіру, корегує положення вушних раковин.

Операція закінчується накладанням косметичного шва. Потім пацієнту на голову накладають фіксуючу пов`язку.

Період після операції, реабілітація

Хірурги рекомендують планувати будь-які операції у холодний період року. Особливо це стосується пластики, після якої обов`язково має бути реабілітація. Відновлення триває до 3 тижнів, під час яких можуть проявлятися незначні набряки, інші прояви від перенесеної операції. Тому, якщо ви плануєте вже навесні бути гарними, то пластику треба проводити восени або зимою. Крайньою датою є середина квітня.

Сам післяопераційний період триває не більше 3 годин. Після цього пацієнт може йти додому. Але, для загоєння швів і зникнення набряків потребується приблизно місяць. В цей період потрібно щоденно змінювати пов`язки.

Одразу після операції ви помітите суттєві естетичні зміни в своєму образі. Особливо, якщо порівняєте фото, зроблені «до» і «після».

Чому отопластику краще робити в клініці «Унімедікал»: переваги

  1. Доступна вартість процедури (ціна розраховується індивідуально).
  2. Малопомітні післяопераційні шви (після загоєння їх не видно).
  3. Зникнення у пацієнта психологічного та естетичного дискомфорту.
  4. Малий ризик травматичності.
  5. Мінімальний післяопераційний період.

Операцію проводять висококваліфіковані лікарі. У хірургів великий досвід роботи в області пластики та отопластики зокрема.

Пацієнти, що бажають зробити отопластику вух, мають записатися на консультацію до лікаря за номером телефону медцентру «Унімедікал» або залишити заявку онлайн безпосередньо на нашому сайті. Самостійно дізнатися вартість послуг можна в розділі «Прайс». Відповіді на додаткові питання, роз`яснювальну інформацію ви можете отримати в операторів call-центру клініки.

Своїх пацієнтів ми завжди чекаємо за адресою: смт. Чабани, вул. Покровська (Кірова), 24а. Наша клініка знаходиться всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва. Тому, клієнтами центру без проблем можуть стати як місцеві мешканці, так і жителі навколишніх населених пунктів: Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. Також до нас легко дістатися з Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської і Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Василькова, Крюківщини, Фастова та Фастівського району. Можна швидко доїхати з Українки, Києво-Святошинського, Макарівського, Білоцерківського району та Макарова, Білої церкви зокрема.