Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Пластика гомілки (круропластика), ціни 2022-2023. Київ та обл. (Чабани). Консультація лікаря

Пластика гомілки (круропластика) Київ та Київська область (Чабани)

Гарні ноги з правильним рельєфом – мрія кожної дівчини, жінки. Нажаль, травми, неврологічні захворювання спричиняють атрофічні зміни в структурі м`язів. Насамперед це стосується гомілок. Виправити вроджені або набуті недоліки допоможе пластика гомілки (круропластика) Київ та Київська область (Чабани). Процедура виконується з використанням силіконових імплантів, які зберігають свою форму протягом усього періоду використання.

Пластика гомілки

Пластика гомілок в Києві та області (Чабани): ціни 2022-2023

Усі ціни на пластичну хірургію

ПослугаВартість
Пластика гомілки (без вартості імпланту)10 000

Показання для проведення круропластики

Існують медичні та естетичні причини для проведення процедури.

Медичні:

Естетичні:

Саме корекція ніг в клініці «Унімедікал» дозволить позбавитись дискомфорту, як емоційного, так і фізичного. Ви знову зможете вдягати короткі спідниці, сукні, шорти, не соромлячись свого зовнішнього вигляду. Позбудетесь комплексів, адже ноги будуть рівними, відповідатимуть пропорціям фігури.

Вам більше не потрібно миритися з недоліками ніг, комплексувати з цього приводу. Можливості сучасної естетичної хірургії дозволяють проводити доступні за вартістю операції з використанням імплантів. В нашому медичному центрі операція з вирівнювання ніг (ціна вказана в прайсі) проводиться виключно спеціалістами з практичним досвідом в цій галузі. Відгуки про круропластику, кожного лікаря, його фах та роботу можна почитати на сайті клініки. Сама процедура є безпечною для кожного пацієнта, виконується з дотриманням всіх медичних протоколів та з використанням якісних імплантів.

Для проведення круропластики ми використовуємо безпечні силіконові імпланти. За своєю структурою вони схожі на м`язи, тому після вживлення приймають абсолютно природну форму. Вкриті міцною оболонкою, не ушкоджуються в процесі використання. Під час операції хірург розташовує імпланти в спеціальних «карманах» під м`язами. Таким чином гомілка приймає природну форму, набуває правильного рельєфу. Сам контур вживленого матеріалу не проглядається, на дотик теж нічим не відрізняється від природних м`язів.

Зверніть увагу! Імпланти бувають різних форм. Їх поверхня може бути абсолютно гладкою або матовою. Тому, лікар клініки «Унімедікал» індивідуально підбере потрібний матеріал для кожного пацієнта.

Пластика гомілки (круропластика): як проводиться операція

Під час проведення процедури використовується загальна анестезія або епідуральна (знеболює конкретну зону). Щоб визначитись зі знеболювальним, лікар має оглянути пацієнта, призначити діагностику. Під час огляду хірург вивчає форму гомілки, моделює її за допомогою комп`ютерної програми. Обов`язково розраховує розмір імпланта, щоб гомілка набула потрібної повноти.

Хід операції.

  1. Введення обраного виду анестезії.
  2. Робиться хірургічний розріз в ямці під коліном у природній складці шкіри.
  3. Під литковим м`язом формується спеціальний «карман».
  4. У сформований «карман» лікар розміщує імплант і фіксує його.
  5. Накладає косметичний шов.

Останнім етапом процедури є накладання міцної пов`язки. Сама операція триває не більше години-півтори. Передбачає поєднання круропластики з ліпосакцією зони колін, стегон або з пластикою пальців ніг. В таких випадках встановлена на круропластику ціна буде дещо вищою, але пацієнт гарантовано отримає комплексний результат та буде задоволений своєю зовнішністю.

Підготовчий етап до пластики гомілки

Підготовка до круропластики (пластики гомілки) є обов`язковим етапом проведення хірургічної процедури. Тому, кожен пацієнт отримує загальні рекомендації від свого лікаря.

Снідати зранку перед процедурою теж не дозволяється. Треба заздалегідь попіклуватися про засоби гігієни, зміну білизну, зручний одяг. Також пацієнт повинен мати з собою медичну карту з результатами попереднього огляду, діагностики.

Цікаво! Напередодні операції дозволено займатися спортом, відвідувати тренажерний зал, гуляти, бігати. Також ви можете попередньо обговорити з хірургом прийом додаткових вітамінів, препаратів з концентрацією заліза.

Реабілітація

Будь-яка хірургічна операція має реабілітаційний період. Це стосується й круропластики. Саме під час реабілітації відбувається відновлення м`язів і тканин – на це відводиться до 2-3 місяців.

Якщо реабілітаційний період розкласти на етапи, то можна виділити наступні.

До завершення періоду реабілітації після круропластики (а це 2-3 місяці) забороняються активні фізичні навантаження на ноги, відвідування саун та басейнів. Відвідувати пляжі, плавати у водоймах теж не можна – все це ви зможете зробити після закінчення реабілітації.

Які існують протипоказання

Відсутність протипоказань є гарантією безпечного проведення хірургічної процедури. Тому, кожен пацієнт має знати, що операції на ногах не можна проводити за наступних умов:

Якщо вас турбує проблема кривих ніг, негайно звертайтеся в клініку «Унімедікал». В нашому медичному центрі на вищому рівні виконуються всі хірургічні операції. А встановлені на круропластику ціни в Україні є доступними для пацієнтів.

Дистанційно ознайомитися з усіма видами послуг можна завдяки діючому прайсу на сайті клініки. Власне приїхати й поспілкуватися з лікарем ви можете за адресою: смт. Чабани по вул. Покровській (Кірова), 24а. Центр знаходиться в кілометрі від Голосіївського району м. Києва. Тому, ми із задоволенням приймаємо не лише місцевих, а й мешканців навколишніх населених пунктів: Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. До нас приїздять з Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Василькова, Крюківщини, Фастова і всього Фастівського району. Добираються громадськими або власним транспортом з Українки, Києво-Святошинського району, Макарова (і всього Макарівського району), Білої церкви (і всього Білоцерківського району). Ми зустрінемо кожного, кому потрібна пластика гомілки (круропластика) Київ та Київська область (Чабани).