Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Вакуумний аборт: як проходить, показання та протипоказання, ціни 2022-2023 в Чабанах

Вакуумний аборт в Чабанах

Сьогодні вакуумний аборт вважають одним із самих безпечних і малотравматичних способів переривання небажаної вагітності у жінок на ранніх термінах гестації. Його рекомендують виконувати до 5 тижня з моменту зачаття, у зв’язку з чим процедуру ще називають міні-абортом. У гінекологічному відділенні клініки в Чабанах таке переривання вагітності здійснюється з дотриманням усіх сучасних вимог і за допомогою найновітнішого обладнання, що суттєво знижує ризики розвитку ускладнень чи наслідків маніпуляції. Міні-аборт у Чабанах – це гарантія позитивного результату, бережливе відношення до пацієнток і повне збереження їх репродуктивної функції.

Вакуумний аборт у Чабанах: ціни 2022-2023

Суть процедури переривання вагітності і основні моменти її виконання

Вакуумний аборт – це метод штучного переривання небажаної або патологічної вагітності на ранніх її термінах шляхом аспірації плідного яйця за допомогою спеціального вакуумного відсмоктувача. Серед основних етапів виконання подібної процедури виділяють:

Після вакуумної аспірації пацієнтка не потребує перебування у стаціонарному відділенні чи спеціального лікування. Через декілька днів лікар обов’язково назначає жінці повторний візит у клініку, під час якого їй проводиться ультразвукове дослідження, що дозволяє підтвердити успішність виконаних дій.

Жінку завжди попереджують, що після міні-аборту у неї на протязі декількох днів можуть спостерігатись кров’янисті виділення зі статевих органів, а також дискомфорт або неінтенсивні болісні відчуття у нижніх відділах живота. Це нормальна клінічна картина після подібної маніпуляції, яка не потребує медикаментозної корекції чи іншого втручання. Дуже скоро такі симптоми зникнуть, і пацієнтка зможе повернутись до звичного для неї темпу життя.

Наступну після вакуумного аборту менструацію слід чекати із затримкою 14-42 дні. А от вагітність лікарі не рекомендують планувати протягом шести місяців після процедури.

У яких випадках лікар може відмовити жінці у вакуумному аборті?

Як і любий інший вид штучного переривання вагітності, вакуумний аборт має певні протипоказання для його проведення. Зокрема, у виконанні подібної процедури жінці буде відмовлено в наступних випадках:

Вакуумний аборт протипоказано робити жінкам, що нещодавно (на протязі останніх шести місяців) народжували. У разі виявлення в ході діагностичного обстеження у пацієнтки протипоказань до вакуумної аспірації, спеціалісти клініки в Чабанах обов’язково запропонують їй інший шлях вирішення проблеми, більш прийнятний у конкретній клінічній ситуації.

Сьогодні вакуумний аборт являється найоптимальнішим варіантом штучного переривання небажаної або патологічної вагітності на ранніх термінах. Він характеризується своєю результативністю, відносною безпечністю і можливістю збереження репродуктивної функції жіночого організму.

Основні переваги вакуумного аборту в Чабанах

Серед основних переваг процедури вакуумної аспірації лікарі виділяють наступні:

Наші лікарі впевнені, що саме вакуумний спосіб переривання вагітності є максимально гуманним у випадках, коли жінка по яким-небудь причинам не відчуває, що готова до щасливого материнства. Аспірація за допомогою вакууму на ранніх строках  – оптимальне рішення проблеми, яке допоможе зберегти жіноче здоров’я і здатність народити у майбутньому. У клініці в Чабанах кожна пацієнтка може розраховувати на розуміння зі сторони медичного персоналу, відсутність осуду стосовно прийнятого нею рішення та анонімність надання послуг.

Смт. Чабани розташоване неподалік від столиці, а в його околицях розміщені інші населені пункти, мешканці яких при виникненні бажання з легкістю можуть стати клієнтами нашої клініки, зокрема Новосілки, Віта Поштова, Хотів, Ходосіївка, Лісники, Круглик, Гатне, Іванковичі, Глеваха, Мархалівка, Васильків, Крюківщина. Наш сучасний медичний центр можна знайти в м. Чабани, вул. Покровська, 24-а.